NURULLAH GENÇ'LE YÜRÜYELİM SENİNLE İSTANBUL' DA, hukukcular derneği istanbul buluşmaları

BASIN YAYIN VE SPOR SUÇLARI KONFERANSI CUMHURİYET SAVCISI ASIM EKREN

KVKK Farkındalık Eğitimi - 12.12.2019

Adalet, Merhamet ve Tutarlılık Paneli - 5.12.2019

Hayati İnanç’la Can Veren Pervaneler, Hukukçular Derneği İstanbul Buluşmaları

28 Şubat’tan 15 Temmuz’a Türkkiye’de Darbeler

“28 Şubat’tan 15 Temmuz’a Türkiye’de Darbeler ve FETÖ Gerçeği Sempozyumunu” 28 Şubat 2019 tarihinde İstanbul Üniversitesi Doktora Salonunda 1. oturumu Av. Emine Yıldırım Moderatörlüğünde; Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Dr. Ahmet Demircan, Prof. Dr. Ahmet Ağırakça ve Av. Nalan Alkan’ın katılımı ile 2. Oturumu Av. Adem Yıldırım Moderatörlüğünde; Ahmet Hakan Coşkun(Gazeteci-Yazar) Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş, Nedim Şener(Gazeteci-Yazar) ve Erol Erdoğan(Sosyolog-Yazar) katılımı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Hukukçular Derneği 28 Şubat Belgeseli

Hukukçular Derneği Genel Merkezi Tarafından düzenlenen 28 Şubat’tan 15 Temmuz’a Türkiye’de darbeler ve FETÖ gerçeği sempozyumu videosu…

Hukukçular Derneği Arabuluculuk Sempozyumu - 2019

Hukukçular Derneği’nin İstanbul Adalet Sarayın’da Gerçekleştirdiği Arabuluculuk Sempozyumu. Arabuluculuk Nedir? Neden Önemlidir? Arabulucu Ne Yapar?

Hukukçular Derneği Genel Başkanı Cavit Tatlı'nın İftar konuşması - 2018

Hukukçular Derneği 2018 yılı iftar programı İstanbul Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Genel Başkan Cavit Tatlı programın açış konuşmasında önemli konulara temas etti.

Hukukçular Derneği Kudüs İftarı

Hukukçular Derneği Olarak Kudüs’te her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Kudüs iftar programını bu yılda gerçekleştirdik. Katkı sağlayan tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz.

Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş'in İftar Konuşması

Adalet Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş’in Hukukçular Derneği 2018 iftar konuşması.