Türkiye Hukukçular Buluşması

  • Türkiye Hukukçular Buluşması

    Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Temsilcilerimiz, İstanbul İlçe Temsilcilerimiz ve öğrenci teşkilatlarının katılımıyla üç farklı programda bütün gün bir arada olduk.

     Güne Dernek Yönetim Kururlumuz, İl Temsilcilerimiz ve İstanbul İlçe Temsilcilerimizin gerçekleştirdiği çalıştayla başladık. Dr. Ahmet Yiğitalp'in Teşkilatlı Çalışmanın Önemi konulu sunumunu izledik. Dernek Genel Başkanvekilimiz Av. Adem Yıldırım katılımcılara dernek çalışma modelimizden söz etti. Çalıştayımız 81 ilden gelen temsilcimizin tanışma fırsatı bulduğu, birarada istişare edebildiği bir atmosferde son buldu.

     Ardından Avukatlar Haftası Kokteyli, devamında ise Av. Muhammet Emin Özkan, Av Şengül Karslı ve Av. Ahmet Yılmaz'ın katılımıyla “Türkiyede Avukat Olmak”  konulu panel gerçekleştirildi. Av. Muhammet Emin Özkan “Hayatta karşınıza ne çıkarsa çıksın, başka görevler de  yapsanız dönüp dolaşıp sığınılan yerdir avukatlık.” dedi.

     Akşam yüz yirmiyi aşkın konukla Boğaz Turu etkinliği için tekrar biraraya geldik. Rehber eşliğinde gerçekleşen turumuzla birlikte geceyi sonlandırdık.