Hukuk Kulüplerimiz Dönem Başı Stant Çalışmalarına Başladı!

 • Hukuk Kulüplerimiz Dönem Başı Stant Çalışmalarına Başladı!

  Yeni eğitim öğretim yılı oryantasyon programları kapsamında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Kültür Üniversitesi ve Yeniyüzyıl Üniversitesi'ndeki Hukuk Kulüplerimiz, hukuk fakültesine yeni başlayan öğrencilere kulüplerini ve gençlik komisyonumuzu anlatmak üzere stant çalışmasında bulundu.

  İstanbul Üniversitesi ‎İdeal Hukuk Kulübü;  28 Eylül tarihinde Beyazıt Ana Kampüste açmış olduğu stantta, fakültelerine yeni başlayan  ve üst sınıf öğrencilerden üye kayıtları aldı.

  Standa uğrayanlara yaptıkları etkinliklerin bulunduğu broşürlerden dağıtıp planlanan etkinliklerden de söz eden öğrencilerimiz, aynı zamanda Derneğimizin de faaliyet bültenleri ve dergileri ile tanıtımını yaptı.

  Stantlarının ilk gününde İdeal Hukuk Kulübünü ziyarete gelen Hukukçular Derneği Genel Başkanı Av. Cavit Tatlı ve Gençlik Komisyonu Başkanı Av. Mehmet Melih Gülseren ile Komisyon üyeleri Av. Zeynep Cağış, Av. Emine Yıldırım ve Av. Tuba Nur Korkusuz, öğrencilerimizi çalışmalarından dolayı tebrik etti.

  İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası Hukuk Kulübü, 14 Eylül tarihinde Ataköy kampüsünde düzenlenen oryantasyon programı kapsamında stant kurarak fakültelerine yeni başlayan öğrencilere hem kulübün hem de Hukukçular Derneği'nin tanıtımını gerçekleştirdi.

  Uluslararası Hukuk Kulübü, yeni üyelerini bünyesine dahil ederken yaptığı küçük çaplı bir anket ile nasıl daha verimli bir yıl geçiririz, sorusuna cevap aradı.

  İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Kulübü,  28 Eylül tarihinde açtığı stantta, bilgi almak için gelen öğrencilere kulüplerinde geçtiğimiz dönemlerde yaptığı etkinliklerden bahsetti.

  Fakülteye yeni başlayan öğrencilerin okul, dersler ve kulüp odaklı olan sorularını da  cevaplayan Hukuk Kulübü öğrencilerimiz, üyelik için kayıt alıp tanıtım için hazırladıkları broşürlerden dağıttı.

  İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Hukuk ve Gelişim Kulübü,  27 ve 28 Eylül  tarihlerinde açmış olduğu stantta okullarına yeni başlayan öğrenciler başta olmak üzere birçok üye başvurusu aldı, bilgi almak için gelen öğrencilere de kulüp ve Hukukçular Derneği hakkında bilgi verdi.

  Öğrencilerimiz, şimdiye kadar fakülte bünyesinde yapmış oldukları etkinliklerden söz ederek bu etkinliklerle insanların hem takdirini hem de kulübe katılım isteğinin artmasını sağladı .

  Stantlarının son gününde Hukukçular Derneği Genel Başkanı Av. Cavit Tatlı, Gençlik Komisyonu Başkanı Av. Mehmet Melih Gülseren ile Komisyon üyeleri Emine Yıldırım ve Av. Tuba Nur Korkusuz öğrencilerimizi ziyaret etti.