2018 - 2019 dönemine ilişkin burs duyurusu

 • 2018 - 2019 dönemine ilişkin burs duyurusu

  Bilindiği üzere Derneğimiz üyelerinden toplamış olduğu aidat ve bağışlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetlerden belki de en önemlisi Gençlik Komisyonumuzun üniversite öğrencilerine yönelik yapmış olduğu çalışmalardır.

  Bir yandan öğrencilerin gelişimine katkı sağlaması adına onlarca program yapılırken, diğer yandan maddi açıdan zorluk çeken genç arkadaşlarımıza burs desteği verilmektedir. Tüm bu hayırlı faaliyetler siz değerli gönüldaşlarımızın yapmış olduğu bağışlar sayesinde geçekleşmektedir.

  Yıl içinde yapılan faaliyetler sayesinde, ulaşabildiğimiz öğrenci sayısı önceki yılllara oranla önemli derecede artmıştır. Bu nedenle 2018-2019 eğitim öğretim yılında 250 öğrenciye burs verilmesi hedeflenmektedir. Ancak bu hedeflere üyelerimizin yapacakları katkı sayesinde ulaşılabilecektir.

  Bu yıl bir öğrenci için aylık burs miktarı 200 TL olarak belirlenmiştir. Birden fazla öğrenciye burs verebileceğiniz gibi yarım burs bedeli de kabulümüzdür. Burs için yapılacak bağışlar Derneğimizin aşağıda belirtilen burs hesabına yapacağınız ödemeler İle burs havuzunda toplanacaktır. Şimdiden Allah kabul etsin...

  burs1